ISO 9001 | ETIKETY & PAPÍR PRO KVALITNÍ TISK

Děkujeme za návštěvu na veletrhu POLYGRAF 2018

1.6.2018

Vážení zákazníci,

děkujeme všem za návštěvu našeho stánku RAYFILM a také CANON stánku, kde jste mohli jednotlivé aplikace vidět přímo při tisku v produkčních tiskárnách ImagePress a inkoustových plotrech ImagePrograf.

Děkujeme, že jste "přežili" neskutečné vedro, dusno a nezdravý vzduch v halách, které nám všem PVA připravili. Opravdu jsme za to nemohli a řešení PVA, že začali vystavovatelům vozit vody považuje za víc než nedůstojné a nezodpovědné! Deklaruje to přístup výstaviště a vážení si zákazníka jak na straně vystavujících, tak i návštěvníků.

Budeme se dál těšit na Váš zájem o naše produkty, podněty a pokud budete mít čas a náladu, rádi Vás uvidíme na veletrhu PAPERWORLD ve Frankfurtu nad Mohanem v lednu 2019.

František Mazáč

ředitel společnosti

 

Akce

RAYFILM CREATIVE Labels

13.8.2018

RAYFILM CREATIVE Labels - nová řada RAYFILM etiket a slepovacích karet představující nové exkluzivní materiály naši produkce a neomezené možnosti aplikace www.AnyLabels.eu. Veškeré tvary a materiály z této produkce najdete v našem e-shopu.


VÝPRODEJ

4.12.2017

Vážení zákazníci, neváhejte navštívit náš e-shop a vyberte si z mnoha zlevněných produktů. Více se dozvíte v našich aktualitách.


Novinky

Nechte si zasílat informace a cenové upoutávky

RAYFILM s. r. o. Otická 109, 746 01 OPAVA, tel.: (420) 553 616 085
OVX