ISO 9001 | ETIKETY & PAPÍR PRO KVALITNÍ TISK

Fotografie nejen pro radost

26.5.2020

Vážení zákazníci,

po období "útlumu" se blíží období prázdnin a tedy doba velmi intenzivního focení, kdy se plní karty fotoaparátů vzpomínkami na místa a lidi, které jste navštívili a potkali.

Nenechávejte Vaše fotografie ležet na discích nebo paměťových kartách - pak to jsou jen jedničky a nuly, které časem zmizí. Napište nám a udělejte z nich skutečné obrazy či fotografie.

Obrazy můžete jednoduše vytvořit přes webovou aplikaci TiskFotoObrazu.cz na vysoce kvalitním nanoporózním papíře "RAYFILM satin R0224" s možností adjustace a zarámování za zvýhodněnou cenu.

 

Fotografie si můžete objednat u našich obchodníků zde na lesklý bílý "RAYFILM 250g laser papír R0292" ve formátu SRA3 320 x 450 mm s možností adjustace na kvalitní RAYBOARD desky a rámování rovněž za zvýhodněnou cenu.  

 

Náš tým profesionálů v grafickém centu zaručuje profesionální výsledek tisku Vašich fotografií a už se těší na Vaše objednávky.

Zvýhodněné ceny platí do odvolání. 

 

 

Akce

Výprodej

6.2.2024

Vážení zákazníci, neváhejte navštívit náš e-shop a vyberte si z mnoha zlevněných produktů, které najdete v záložce "Zlevněné zboží"


www.AnyLabels.eu

10.7.2017

Nevíte jakým tvarem etikety ozdobit svůj výrobek? V naší aplikaci AnyLabels.eu najdete nespočet námi navržených tvarů, které stačí jen rozměrově přizpůsobit, zvolit materiál, počet etiket a objednat. To vše během pár minut s online náhledem a nákupní cenou pomocí aplikace www.AnyLabels.eu


Novinky

Nechte si zasílat informace a cenové upoutávky

RAYFILM s. r. o. Otická 109, 746 01 OPAVA, tel.: (420) 553 616 085
OVX